Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Elektrobalt atitinka net du ISO standartus

ISO (Tarptautinė Standartizacijos Organizacija) siūlo vadybos sistemų modelius, grindžiamus 8 kokybės vadybos principais, įskaitant kliento orientaciją, lyderystę, darbuotojų įtraukimą, proceso principus ir nuolatinį tobulinimą. ISO 9001 sertifikatas patvirtina, kad įmonė atitinka ISO 9001 standarto reikalavimus ir vertinimo procedūras.

Šis sertifikatas padeda organizacijoms siekti efektyvesnės veiklos, didinti konkurencingumą, gerinti valdymo sistemas ir užtikrinti aukštą paslaugų kokybę klientams. Be to, ISO 9001 sertifikatas yra pripažintas kokybės žymėjimas visame pasaulyje.

ISO 14001 sertifikatas yra ISO sertifikatas, padedantis organizacijoms geriau vykdyti savo aplinkosauginę atsakomybę ir taupyti su aplinka susijusias išlaidas. ISO 14001 iš esmės yra valdymo modelis, sukurtas remiantis rizikos analize, siekiant sumažinti gamtinių išteklių naudojimą ir kuo mažiau pakenkti dirvožemiui, vandeniui ir orui. Tai grindžiama aplinkosaugos veiksmingumo stebėjimu ir nuolatiniu gerinimu ir nurodoma, kad laikomasi sąlygų, kurias nustato atitinkami teisės aktai ir įstatymai dėl aplinkos veiksnių.

Gaudami šį sertifikatą įsipareigojame, tobulinti savo veiklos procesus, tausojant gamtos išteklius, rūšiuojant atliekas ir teikiant pirmenybę tiekėjams su ISO 14001 sertifikatu.

Tarptautinius ISO sertifikatus gali išduoti tik akredituoti centrai, turintys atitinkamus sertifikatus ir licencijas šiai veiklai atlikti. Šių organizacijų sąrašas prieinamas specialiame registre. Elektrobalt buvo sertifikuota suomiškoje sertifikavimo kompanijoje.