Apie Mus

UAB ELEKTROBALT 

 

 

– tai specializuota didmeninės prekybos įmonė, prekiaujanti elektros instaliacijos ir elektrotechnikos gaminiais. „Elektrobalt“ buvo įkurta 1995 m. kovo 10 d. Kaune kaip bendra Lietuvos-Vokietijos įmonė. Įmonės įkūrėjai – Vokietijos didmeninės prekybos firma Ohlendorf+Francke GmbH (Hannover, Vokietija) ir Lietuvos investuotojai.

„Elektrobalt“ buvo pirmoji Kaune ir, galbūt, Lietuvoje tikra didmeninės prekybos elektros instaliacijos medžiagomis įmonė, importuojanti tik aukščiausios kokybės vokiečių elektrotechninės pramonės gaminius.

Įmonė labai sparčiai vystėsi, buvo atidaryti skyriai didžiausiuose Lietuvos miestuose, augo darbuotojų skaičius. Septyniuose įmonės skyriuose dabar jau dirba virš 80 darbuotojų. Nauju plėtros impulsu tapo 2000 m. „Elektrobalt“ įsijungimas į Vokietijos koncerną „Würth“ (koncernas dabar yra vienintelis įmonės akcininkas) bei 2001 m. perimtas UAB „Lietuvos Eltika“ didmeninės prekybos verslas. Šie pokyčiai paskatino įmonės centrinės būstinės perkėlimą į Vilnių.

2018 metai – „Elektrobalt“ veiklos Lietuvoje 25-metis. Per šį laikotarpį „Elektrobalt“ tapo vienu iš didžiausių elektrotechnikos didmenininkų Lietuvoje – patikimu mūsų pirkėjų partneriu.

2011m. „Elektrobalt“ buvo sertifikuota pagal ISO:9008 standartą, o 2017 m. ir pagal ISO:9001:2015 standartą. Tarp kitų panašia veikla užsiimančių  Lietuvos įmonių „Elektrobalt“ išsiskiria kompetentingu personalu, visada operatyviai ir kokybiškai aptarnaujančiu klientus bei galinčiu išspręsti sudėtingiausius klientų klausimus.

 

Asortimentas

 

„Elektrobalt“ prekių asortimentą sudaro daugiau nei 300 000 prekių iš visiems gerai žinomų bei patikimų Europos gamintojų. Tarp jų galima rasti praktiškai visas elektros instaliacijos medžiagas, reikalingas pastatų statybai ar renovacijai. Didžiąją dalį prekių sudaro Vokietijos elektrotechnikos pramonės gamintojų medžiagos.

Yra įkurti 6 sandėliai visuose įmonės skyriuose – Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje ir Alytuje. 2015 metais atvertas naujas „Elektrobalt“ logistikos centras Jonavoje, kuris ateityje turėtų veikti kaip logistikos centras „Wurth“ koncerno įmonėms Baltijos šalyse.

 

Kokybė

 

Prekių kokybę įmonės pirkėjas garantuoja profesionaliai atrinkti prekių gamintojai. Visi įmonės tiekėjai yra sertifikuoti pagal ISO standartą, jų gaminiai turi CE bei kitus nacionalinius ženklus bei sertifikatus, atitinka EN bei DIN normas.

 

Tiekimas bei klientų aptarnavimas

 

Daugelis mūsų ilgalaikių partnerių gaminių iš mūsų sandelių užsakovus bet kurioje Lietuvos vietoje pasiekia per 24 valandas. Tuo pasirūpina „Elektrobalt“ sukurta klientų aptarnavimo tarnyba, kuri gali ne tik operatyviai pristtayti medžagas klientams, bet ir tiekti kvalifikuotas konsultacijas bei patarimus dėl prekių tinkamumo konkrečioje kliento situacijoje. Jei sandėlyje prekių nėra, įmonė jas pristato tiesiai iš gamintojo arba iš koncerno Vokietijoje sandėlių.

 

Mūsų veiklos tikslas – būti patikimu kliento partneriu

 

Stengiamės visada patenkinti mūsų pirkėjų poreikius, patarti ir padėti išspręsti kylančias problemas, pasiūlyti aukščiausios kokybės gaminius už konkurencingą kainą. Nuolat plečiame ir atnaujiname asortimentą, ieškome naujų tiekėjų, o kas dvejus metus juos pristatome mūsų pačių organizuojamoje namų parodoje „ELEKTROTECHNIKA“.

Kitas mūsų turtas – tai informacija. Turime galimybę gauti ir naudoti įmonės veikloje visą naujausią informaciją apie Europos elektrotechnikos rinkos gaminius. Tai įgalina įmonės darbuotojus rasti optimalius sprendimus, teikti aktualiausią informaciją apie inovacijas elektrotechnikos gaminių srityje, gaminių naudojimo galimybes, priešprojektinius pasiūlymus. Taip pat galime atlikti rekomendacinius apšvietos skaičiavimus, aprūpinti naujausiais katalogais bei kita technine informacija.

Visa tai ir dar daugiau nemokamai siūlome savo klientams, architektams, projektuotojams, statytojams ir pramonės įmonėms.

 

 

Mūsų kredo – puiki kokybė ir geras aptarnavimas už patrauklią kainą!

 

 

 

Jūsų ELEKTROBALT

                       

                            

     

 

 

UAB ELEKTROBALT yra narys  

 

 

 

WURTH GRUPĖS NAUJIENOS

 

 • Nkt Logo GreyNkt Logo Grey
 • Logo SiemensLogo Siemens
 • Logo SchneiderLogo Schneider
 • TT Cables Nordic Logo GreyTT Cables Nordic Logo Grey
 • Obo Bettermann 150x59 GreyObo Bettermann 150x59 Grey
 • Logo AbbLogo Abb
 • Jung 150x59 GreyJung 150x59 Grey
 • Eaton 150x59 GreyEaton 150x59 Grey
 • Tfkable 150x59 GreyTfkable 150x59 Grey
 • Bruns Kabel 150x59 GreyBruns Kabel 150x59 Grey
 • Northcliffe 150x59 GreyNorthcliffe 150x59 Grey
 • Logo EvopipesLogo Evopipes
 • CC Partners GreyCC Partners Grey
 • UTU Logo GreyUTU Logo Grey

PRIVATUMO POLITIKA

PRIVATUMO POLITIKA

CENTRINĖ BŪSTINĖ

UAB ELEKTROBALT
Liepkalnio g. 85A, LT-02120 Vilnius
Administracija:  +370 5 2660091
Buhalterija: +370 5 2398062
E-mail: administracija@elektrobalt.lt

 

VAATA KAARTIVAATA KAARTI


BANKAS

Įmonės kodas: 110681523
PVM mokėtojo kodas: LT106815219

Bankas: AB SEB bankas
Banko kodas: 70440
Atsiskaitomoji sąskaita: LT247044060000392225

© Elektrobalt 2017 | MEMBER OF THE WÜRTH GROUP | e-mail:info@elektrobalt.lt