Paroda ELEKTROTECHNIKA 2015

Gegužės 6-7 dienomis Kaune įvyko paroda Elektrotechnika 2015, sukvietusi visų Lietuvos regionų elektrotechnikos specialistus, montuotojus bei projektuotojus. Parodą tradiciškai organizavo įmonė UAB Elektrobalt su partneriais – elektrotechnikos gamintojais bei jų atstovais. Parodoje dalyvavo virš 40 žinomų Europos elektrotechnikos įmonių.

Abi parodos dienas vyko seminarai elektrikams, montuotojams, projektuotojams, architektams. Parodos ir seminarų metu gamintojai supažindino su naujausiais gaminiais bei automatizavimo, pastatų valdymo, elektros instaliacijos, apsaugos ir kitais sprendimais.

Lankytojai galėjo susipažinti su Jung beviele protingo namo sistema eNet, Wago naujaisiais valdikliais, Hager skirstomųjų skydų sistema Quadro, Elkobis CAD naująja žaibosaugos projektavimo programa, 3M „sausojo vandens“ Novec1230 panaudojimo galimybėmis gaisro gesinimo sistemose energetikos ir telekomunikacijų objektuose. Eaton stende galima buvo susipažinti su naujaisiais variklių paleidikliais PowerXLTM DE1, užimančiais tarpinę vietą tarp įprastinių paleidiklių ir kintamojo dažnio pavarų. Schneider Electric pristatė naująją išmaniųjų elektros paskirstymo skydų koncepciją „Smart Panels“, skirtą automatizuotam energijos apskaitos duomenų surinkimui, perdavimui ir saugojimui. „Smart Panels“ koncepcijos pagrindas – Enerlin‘X komunikacijos sistema, naudojama elektros paskirstymo sistemose duomenų iš elektros skydų perdavimui Ethernet tinklu. Lankytojai taip pat buvo supažindinti su naujos kartos dažnių keitiklių „Altivar Process“ pritaikymo galimybėmis pramonėje. Seminaro metu Bevi supažindino su technologiniais pokyčiais bei reikalavimais gaminant naujus elektros variklius.

Daug dėmesio skirta Led apšvietimui: Philips pristatė LED apšvietimo sprendimus pramonės įmonėse, Vokietijos įmonė BEGA – LED lauko apšvietimą, RZB seminaro metu buvo papasakota apie su LED apšvietimo technologijomis susijusius mitus, bei juos pagrindžiančius ar paneigiančius faktus.

Lankytojų dėmesį traukė inscenizuota trumpa kabelių tempimo trąsa, kuriai buvo panaudota specialiai parodai iš Vokietijos atvežta Vetter firmos 3 tonų tempimo jėgos kabelių traukimo gervė. Taip pat buvo galima susipažinti su Vetter specialia optinio kabelio įpūtimo į vamzdžius įranga. Šią įrangą pristatė ir į susidomėjųsių lankytojų klausimus atsakė Vetter firmos atstovas.

Šioje parodoje lankytojai turėjo galimybę pasinaudoti išskirtinai tik parodos metu platinamais itin patraukliais gamintojų pasiūlymais bei dalyvauti gamintojų stenduose surengtuose mini konkursuose. Visi užsiregistravę lankytojai dalyvavo loterijoje, kurios metu buvo laimėta nemažai vertingų prizų.

 

Pardavimų skyrių kontaktai

info@elektrobalt.lt
Vilnius 852660094
Kaunas 837209348
Klaipėda 846346343
Šiauliai 841540531
Panevėžys 868670511
Alytus 831563370

Darbo laikas

I-IV 8.00 - 17.00 val.
V 8.00 - 16.00 val.
VI-VII    nedirbame
banner image